Az otthon könyvtára. Magyar és idegen elbeszélők. Szerk: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. 13 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben. Dörner és Heimberg műintézete.
Franklin sorozat 21 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben(Berkes Imre: Ezer leányfej. Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. Sundermann Hermann: Énekek éneke(I-II). Tömörkény István: Ne engedjük a madarat... Kóbor Tamás: Ki a Ghettóból(I-II). Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe. H.G. We...
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.