Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Singer és Wolfner. Illusztrált, kiadói, egészvászon kötésben néhány ceruzás bejegyzéssel
Keyserling Hermann gróf: Uj világ születése. Fordította: dr. Juhász Andor. Bevezette: dr. Nagy József. 50. kötet. Világkönyvtár. (Budapest), 1926, Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombo...
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben
Göre Gábor 5 könyve: Vakarts; A pesti Úr; Kátsa; Durbints sógor; Göre Gábor Úr könyve. Bp.,(1928), Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.