Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Bp., é. n. Lampel. Korabeli egészvászon kötésben
13337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Ford.: Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált III. kiadás. Bp., /1928,/ Szent István-Társulat, /Stephaneum ny./. Egészvászon kötésben.
13338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Gyökössy Endre: A palotai cserkészek. Bp., 1926. Singer és Wolfner. Ajándékozási bejegyzéssel.
13339.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Singer és Wolfner. Illusztrált, kiadói, egészvászon kötésben néhány ceruzás bejegyzéssel
13340.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Keyserling Hermann gróf: Uj világ születése. Fordította: dr. Juhász Andor. Bevezette: dr. Nagy József. 50. kötet. Világkönyvtár. (Budapest), 1926, Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben.
13341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
13342.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
13343.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
Kosztolányi Dezső: -- összegyűjtött versei. Budapest, 1943. Révai. Félvászon kötésben
13344.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
13345.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
13346.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
Göre Gábor 5 könyve: Vakarts; A pesti Úr; Kátsa; Durbints sógor; Göre Gábor Úr könyve. Bp.,(1928), Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13347.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
34,48
37,14
13348.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft