Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Várady Ferenc: A vadvirágos Mecsekaljáról. Bp., 1925. A Szerző saját kézzel írt verses dedikációjával Szieberth Ferenc birkózónak. Félvászon kötésben
13325.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Harsányi Kálmán: A tölgyfalevél. Költői elbeszélés négy énekben. Bp., 1903. Nagel Ottó. A szerző saját kézzel írt, hosszas dedikációjával Szieberth Ferenc birkózó részére. Korabeli félvászon kötésben
13326.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Sajó Sándor: Tegnaptól holnapig. Ujabb költemények. Bp., 1920. Franklin. Szieberth Imre birkózónak szóló dedikációval. Korabeli félvászon kötésben.
13327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Várady Ferenc: Kialvó lángok. Bp., 1929. Szerzői. Szieberth Ferenc birkózó saját kezű névaláírásával. Korabeli félvászon kötésben
13328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
May Károly: A datolya honából. Budapest 1911. Athenaeum. Kilazult egészvászon kötésben,
13329.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Francziából forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Festett egészvászon kötésben. Harmadik kiadás.
13330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Petőfi költeményei. a költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. A költő arcképével. Budapest, 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben.
13331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
13332.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Ford. Jánosi Gusztáv. 1. köt. Bp. 1893. Szent István Társ. 1 rézmetszetű képpel. (a szerző arcképe), 326p.; Festett, Gottermayer egészvászon-kötésben, körül piros élmetszéssel, jó állapotban, lapok foltosak.
13333.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben. Költők lugasa.
13334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
A Királyi Magyar Automobil Club jubiláris aranykönyve 1900-1930. Bp. 1930. Királyi Magyar Automobil Club. 332p. Gazdag kép és fotóanyaggal. A magyar automobilizmus története. A magyar motorkerékpársport története. A magyar motorcsónaksport története. Túrák, rallyk, versenyek leírása. Félvászon kötésben
13335.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
9
13336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft