Havas István: Akikkel találkoztam. Emberfők, eszményképek, emlékek rajzai, főképp az irodalmi életből. Bp., Új Idők (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Zsiga Bácsi [Havas Zsigmond]: Mesebokréta. Sebők Imre huszonhat eredeti rajzával. Budapest, (1935), Tolnai. Illusztrált kiadói kemény kötésben. Kissé viseltes gerinccel. Ritka példány!
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.
Dugonics András: Etelka. Elsö könyv. Második meg-jobbított ki-adás. Posonyban és Pesten, 1791, Füstkúti Landerer Mihály. Dugonics András: Etelka c. műve az első magyar regény. A mű, melyet lábjegyzetek sokasága kísér, különös elegye a regénynek és a történelmi tanulmánynak. Dominálnak benne a leíró részek, melyek a honfoglalás kori magyarság szokásaival, életmódjával, magánéletével foglalkoznak. O...
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.