A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 194... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/237/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~200045/A-szepmuveszetek-konyve-1210-melynyomasu-keppel-illusztralva-Bp-1940-Pesti-Hirlap-kony~II1097155
1097155
13217
237
Books: Architecture, Art
Leírás: A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban! 1190p.
: vörös_iván