https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.
13111.

Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben
13112.

Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1954 Nagy Imre: A kormány félévi tevékenysége és az 1954. évi feladatok Bp., 1954. Szikra. 44p.
13113.

1954 Nagy Imre: A kormány félévi tevékenysége és az 1954. évi feladatok Bp., 1954. Szikra. 44p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.	Papir kötésben. Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.
13114.

Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papir kötésben.
Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel
13115.

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
13116.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a Budapesti Szemle 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.
13117.

Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.
13118.

Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban
13119.

Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.
13120.

Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Négy könyv egybe kötve: Vértesi Arnold: A rőtszakállu Frigyes császár története. Budapest, 1878, Franklin. Ballagi Béla dr.: Az éjszak-amerikai Egyesült államok megalapítása. Bp., 1886, Franklin. Szalay László: A tatárjárás Magyarországon 1241-1242. Bp, 1911, Franklin. Gaal Mózes: Deák Ferenc élet- és jellemrajz. Bp., é.n., Franklin. Modern félvászon kötésben.
13121.

Négy könyv egybe kötve: Vértesi Arnold: A rőtszakállu Frigyes császár története. Budapest, 1878, Franklin. Ballagi Béla dr.: Az éjszak-amerikai Egyesült államok megalapítása. Bp., 1886, Franklin. Szalay László: A tatárjárás Magyarországon 1241-1242. Bp, 1911, Franklin. Gaal Mózes: Deák Ferenc élet- és jellemrajz. Bp., é.n., Franklin. Modern félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó állapotú könyvtári másodpéldány
13122.

Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó állapotú könyvtári másodpéldány

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz