2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Scott, Robert F.: Angolok a déli sarkvidéken. Ford. Halász Gyula. 75 képpel, térképpel. Bp., 1911, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, egy fűzésnyi lap kijár, egyébként jó állapotú