Bújdosásnak emlékezet köve, mellyet az örökkévaló halmok' kívánságának a' Krisztus Jézusnak Szentséges Nevének legfelségesebb dítséretire szép imádságoknak faragás nélkül való drága köveiből öszve rakott egy Bujdosó a' maga szívében. Pesten, 1848, Bucsánszky Alajos kölcségén. Modern félbőr kötésben. Restaurált példány.
Rudnay Alexander: Első évi munkálatjai a' pesti nevendék papság' Magyar Iskolájának. Pesten, 1833, Esztergami k. Beimel Jósefnél. Az utolsó 18 oldal hiányzik. Modern félbőr kötésben.
Szepessy Aloiz: Vasárnapi, és ünnepi prédikátziók, mellyeket élő-nyelvel mondott, és a' lelki tanítók' segedelmére kiadott elöljáróinak engedelméből - - Harmadik esztendő. I-IV szakasz. Kassán, 1830, Werfer Károly. Erősen kopott karton kötésben.
Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A' Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.
Bevezetés az Ó Szövetségi Szent Könyvekbe. Kiadta: dr. Grosz József. Eger, 1888, Érseki Lyceumi Könyvnyomda. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. Felvágatlan példány.
Tóth Ferentz: lelki pásztori gondviselés. A lelki pásztori theologiának II. darabja. Győrben, 1806, Özvegy Streiibigné betűivel. Kissé viseltes papír kötésben.
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.
Rambach János Jakabnak Hassiai Fő-Superintend Gissai Theol. Dokt. és Consist Assess Úr Jézus Kristusnak kín-szenvedéséről való elmélkedései a négy Evangyelistáknak meg-egyező írások szerént. Németről magyar nyelvre fordította Nagy István. Második kötés. Posonban, 1790. Wéber Simon Péter betűivel. 898-1472p. Korabeli, díszített, bordázott egészbőr kötésben, jó állapotban