Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1092206
31228
237
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Hollandia DN "Reptéri Biztonsági Csoport - 10" zománcozott fém jelvény bőr tartón T:2 kis zománchiány
Netherlands ND "Groep Vliegveld Beveiliging -10 (Airport Security Group)" enamelled metal badge on leather holder C:XF small enamel missing 1093762
31229
237
Numizmatika
Olaszország 1935. "GUF (Fasiszta Egyetemi Csoport) - Nápolyi Partenopei Játékok" Br medál. Szign.:D. Manetti (35mm) T:2
Italy 1935. "GUF (Gruppo Universitaro Fascista) - Partenopean Games of Naples" Br medal. "PRINCEPS JVVENTVTIS / GIVOCHI PARTENOPEI - NAPOLI NOVEM XIII". Sign.: D. Manetti (35mm) C:XF 1074801
31230
237
Numizmatika
Románia ~1960. "UTA Arad 1945" fém és műanyag labdarúgó kitűző (16mm) T:2
Romania ~1960. "UTA Arad 1945" metal and plastic football pin (16mm) C:XF 986118
31231
237
500
Numizmatika
Románia DN "CCS SPARTACHIADA SINDICALA SKI" zománcozott sí jelvénye T:2
Romannia ND "CCS SPARTACHIADA SINDICALA SKI" enamelled ski badge C:XF 1091675
31232
237
Numizmatika
Svájc 1927. "Romont 1927. Fribourg-i Kantonális Lövészet" fém jelvény kis szalaggal. Szign.: Huguenin (18x44mm) + 1928. "Lausanne-i Szövetségi Énekes Fesztivál 1928." fém jelvény. Szign.: Huguenin (35x27mm) + 1929. "Augusztus 1. 1929" fém jelvény. Szign.: Franz Wanger (35x27mm) T:2
Switzerland 1927. "Romont 1927. Tir Cantonal Fribourgeois" metal badge with small ribbon. Sign.: Huguenin (18x44mm) + 1928. "24me fete fédérale de Chant Lausanne 1928." metal badge. Sign.: Huguenin (35x27mm) + 1929. "1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929" metal badge. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:XF 1091666
31233
237
Numizmatika
Svájc 1929. "Genfi Autó Kiállítás 1929" fém jelvény kis szalaggal. Szign: Huguenin Freres & Co. le locle (33x26mm) + "Chatel-St-Denis Énekes Mulatság 1929" fém jelvény. Szign.: Huguenin (32x21mm) T:2,2-
Switzerland 1929. "Salon de l'auto Geneve 1929" metal badga with small ribbon. Sign.: Huguenin Freres & Co. le locle (33x26mm) + "Fete Cant. de Chant Chatel-St-Denis 1929" metal badge. Sign.: Huguenin (32x21mm) C:XF,VF 1091654
31234
237
Numizmatika
Svájc 1930. "Fasnacht 1930" Baselben tartott karnevál Br jelvénye. Szign.: Huguenin Freres & Co. Le Locle Suisse (41x38mm) + 1934. "1934. VIII. 1." nemzeti ünnepet éltető fém jelvény. Szign.: Luc Jaggi, Huguenin (23x29mm) T:2
Switzerland 1930. "Fasnacht 1930" Br badge of the carneval of Basel. Sign.:Huguenin Freres & Co. Le Locle Suisse (41x38mm) + 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday. Sign.: Luc Jaggi, Huguenin (23x29mm) C:XF 1091647
31235
237
Numizmatika
Svájc 1937. "Vevey 1937. Kongresszus és kiállítás" fém kitűző. Szign.: Huguenin + 1938. "Lausanne-i Virágfesztivál 1938" festett fém jelvény. Szign.: Huguenin (22x31mm) T:2
Switzerland 1937. "Vevey 1937. Congres et Exposition" metal pin. Sign.: Huguenin + 1938. "Floralies Lausannoises 1938" painted metal badge. Sign.: Huguenin (22x31mm) C:XF 1091634
31236
237
Numizmatika
Svájc 1940. "Segíts nekünk 1940" Vöröskereszt fém jelvény. Szign.: Huguenin (25x24mm) + "Pék és Cukrász Találkozó - Solothurn 1940." fém jelvény. Szign.: Huguenin (25mm)T:2,2-
Switzerland 1940. "Helft uns - Aidez nous - Aiutateci - Güde'ns 1940" Red Cross metal badge. Sign.: Huguenin (25x24mm) + "Schweiz Bäcker u. Conditoren verb. deleg. Versammlung Solothurn 1940." metal badga. Sign.: Huguenin (25mm) C:XF,VF 1091622
31237
237
Numizmatika
Svájc 1941. "Luzern 1941. Egyesületi nap S.B.K.V. A.S.B.P. S.S.P.P." ezüstözött fém jelvény. Szign.: Huguenin (24mm) + 1942. "A.S.B.P. Kongresszus - Genf 1942." festett fém jelvény, kopott festékkel. Szign.: Huguenin (29x25mm) T:2
Switzerland 1941. "Verbandstag Luzern 1941. S.B.K.V. A.S.B.P. S.S.P.P." silver plated metal badge. Sign.: Huguenin (24mm) + 1942. "Congres A.S.B.P. Geneve 1942" painted metal badge, paint worn. Sign.: Huguenin (29x25mm) C:XF 1091705
31238
237
Numizmatika
Szovjetunió ~1970-1980. "Lenin" aranyozott Al jelvény (52x34mm) T:2
Soviet Union ~1970-1980. "Lenin" gilt Al badge (52x34mm) C:XF 1091714
31239
237
Numizmatika
DN "Afrika - Amerika - Európa - Ázsia - Óceánia" fém kitűző (18mm) T:2
ND "Africa - America - Europa - Asia - Oceania" metal pin (18mm) C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft