Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/238/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~600037/Marai-Sandor-Fuves-konyv-Bp-1943-Revai-Elso-kiadas-Kiadoi-felvaszon-kotes-jo-a~II1103726
1103726
13130
238
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,26 EUR , 14,29 USD
Leírás: Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. Hozzá a kissé sérült papírborító
: vörös_iván