1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" jelzett aranyozott Ag... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/238/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~400016/1940-MOSZ-Magyar-Okolvivo-Szovetseg-Bajnok-jelzett-aranyozott-Ag-jelveny-ARKANZAS-dC3~II1088136
1088136
31031
238
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: 1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" jelzett aranyozott Ag jelvény, "ARKANZAS" dísztokban, csavarozható hátlap nem ezüst (3,2g hátlap nélkül) T:2,2- aranyozás kopott
: kozár_edit