~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövets... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/238/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~400016/7E1940-A-helyseg-legjobb-fiu-uszojanak-a-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-aranyozott-Br-dC3~II1102994
1102994
31032
238
3200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,65 EUR , 9,41 USD
Leírás: ~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2,2-
: kozár_edit