Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1087920
31045
238
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzá tartozó szalagsávval és miniatűrrel, eredeti tokban T:2 1087922
31046
238
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon sérült eredeti tokban T:2 1104827
31047
238
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:2- 1103020
31048
238
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban T:2,2- 1098824
31049
238
Numizmatika
1958. "5 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "15 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" ezüstözött fém kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" aranyozott fém kitüntetés (35mm) T:2 1104424
31050
238
Numizmatika
~1960. 3db zománcozott szocialista jelvény, benne a "Bányászat Kiváló Dolgozója" T:2 1104445
31051
238
Numizmatika
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, adományozói tokban + "Kiváló Újító" aranyozott fém kitüntetés T:2 1098392
31052
238
Numizmatika
~1960. Olajipari "Törzsgárda" sorszámozott, zománcozott, ezüstözött fém jelvény + Br miniatűr kitűző T:2 1099212
31053
238
Numizmatika
~1960-70. "Törzsgárda Utasellátó" zománcozott fém jelvény, kitűzővel együtt T:2 1103548
31054
238
Numizmatika
~1960. "Államerdészet" festett, aranyozott fém jelvény (45,5x40,5mm) T:2 kopott aranyozás 1099145
31055
238
Numizmatika
~1960. "FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem) Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:2 1104236
31056
238
Numizmatika
~1960-1970. "Honvédelmi Érdemérem" fém kitüntetés mellszalagon sérült tokban + 1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés adományozói okirata + "30. Véradásért" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel + 1989. "Szakszervezeti Tagsági Könyv" T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft