Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1103860
31021
238
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1870. "Körmendi Önkéntes Tűzoltó Testület" aranyozott Br jelvény (64mm) T:2- 1103604
31022
238
Numizmatika
1898. "Újpesti Kossuth Lajos Nő Egylet" fém jelvény T:2 1102870
31023
238
Numizmatika
1908. "Kecskeméti Athletikai Club / V." Br díjérem (48mm) T:2 1084997
31024
238
Numizmatika
~1930. "Szent László Gimnázium" zománcozott Br jelvény (58x27mm) + "Soproni Evangélikus Liceum" zománcozott Br jelvény (43x33mm) T:2,2- 1104170
31025
238
Numizmatika
~1930-1940. Csákány alakú zománcozott fém turista jelvény (18x49mm) T:2 1103748
31026
238
Numizmatika
~1930-1960. 10db-os zománcozott jelvény tétel, főleg autó - motor témában, benne "Renault", "Cordatic", "Wartburg", "DKW", "Ford" T:vegyes 1097003
31027
238
Numizmatika
~1930-1960. 100db-os vegyes díjérem tétel, jobb darabokkal T:vegyes 797231
31028
238
Numizmatika
Pincés Puder István (1907-) 1933. "Pesti Napló - Az Est - Magyarország / Regatta I." aranyozott Br díjérem (40mm) T:2,2- 1102997
31029
238
4200
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "34. Eucharisztikus Világkongresszus Budapest 1938 / Szt. István halálának 900. évfordulója" ezüstözött Br medál (20mm) T:2 1102964
31030
238
Numizmatika
~1940-1950. "Budapesti Lokomotív Sportklub III." bronzozott Al díjérem (40mm) T:2- 1088136
31031
238
Numizmatika
1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" jelzett aranyozott Ag jelvény, "ARKANZAS" dísztokban, csavarozható hátlap nem ezüst (3,2g hátlap nélkül) T:2,2- aranyozás kopott 1102994
31032
238
3200
Numizmatika
~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2,2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft