Olaszország 1961. "Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2
Italy 1961. "Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dell'unita d'Italia" Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF
Olaszország 1974. "Giorgio Vasari halálának 400. évfordulója" Br plakett. Szign.: A KIRE (119mm) T:1-
Italy 1974. "400th Anniversary - Death of Giorgio Vasari" Br plaque. Sign.: A KIRE (119mm) C:AU
Svédország 1992. "Västergötland Futball Szövetség" fém emlékérem (43mm) T:2 (PP)
Sweden 1992. "Västergötland Football Association" metal medal (43mm) C:XF (PP)
Szovjetunió 1982. "Szovjet Szocialista Köztársaságok 60. évfordulója / Szabad Köztársaságok törhetetlen uniója" fém emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (58mm) T:2
Soviet Union 1982. "60 Years of Soviet Socialist Republics / Unbreakable Union of Free Republics" metal commemorative medallion in plastic case with certificate (58mm) C:XF
Szovjetunió DN "Lenin / 1917" plasztik plakett eredeti dobozában (148x75mm) T:2
Soviet Union ND "Lenin / 1917" plastic plaque in original box (148x75mm) C:XF
DN "A szabin nők elrablása" jelzés nélküli Fe plakett fakeretben (160mm) T:2
ND "The rape of the sabine women" unmarked Fe plaque in wooden frame (160mm) C:XF