1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF NMK 249.
1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK (16,58g) T:3 fül letört, hajlott Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK (16,58g) C:F without ear, curved NMK 129.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2,2- kis ph. Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31,5mm) C:XF,VF slight edge error
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration C:XF NMK 229.
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró, hátoldalán "Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x37mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge with original stamp on the backside (65x37mm) C:VF
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" Br decoration with not its original ribbon C:XF NMK 418.
1938. "Felvidék felszabadítása - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem T:2,2- patina Hungary 1938. "Liberation of Upper Hungary / Francis II Rákóczi" bronse medal C:aXF patina