28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteménye címkéjével, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm