Festmények és grafikák Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1111185
10024
239
2200
Bordás Ferenc, Kertes Kolmann Jenő, Schorr Tibor 10 db ex libris klf technikákkal 1107460
10025
239
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1107462
10026
239
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció (Gyász). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1041476
10027
239
Borsos Miklós (1906-1990): Lovászok, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (87/100), paszpartuban, fa keretben, 19×29,5 cm 1063210
10028
239
Bozó jelzéssel: Vázlatok, vegyes méretben és minőségben, néhány jelzett, 16db 1105792
10029
239
9500
Bozóky Mária (1917-1996): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm 1107085
10030
239
Cilot jelzéssel: Andreas Schelfhout (1787-1870) után: Vihar a befagyott folyón (Storm over de bevroren rivier), olaj, vászon, fa keretben, 29,5×39,5 cm 996050
10031
239
4800
Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm 1021596
10032
239
Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm 995057
10033
239
Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm 1087241
10034
239
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 34×28 cm 1112585
10035
239
46000
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Kilátás a Dunára, olaj, vászon, jelzett, 80×60,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft