cca 1860-1900 Korabeli divatos menyasszonyi ruhákat bemutató válogatás, nagyméretű, keményhátú fotók, 4db, különböző budapesti és bécsi műtermekből, különböző minőségben és méretben
cca 1860-1890 Családi portrék a múltszázad fordulójáról, nagy méretű, keményhátú kabinet fotók, 5db,mind más külföldi műtermekből: Newman (New York), Simacek (Husovice), Brauner (Zagreb), Svircevic (Essegg), Streliskij (Pozsony), különböző minőségben ill., méretben
1954 A szentesi Csecsemő- és Gyermekgondozónőképző Iskola tanárai és végzett növendékeik kistablója, 44 nevesített portréval, Fridrich szentesi műterméből, 20x29 cm
cca 1890 Mai és Társa (Budapest) cs. és kir. udv. fényképész műtermi felvétele három gyermekről, kartonra ragasztva, hidegpecséttel jelezve, a kép sarkai sérültek, 19x14 cm