Zrínyi Miklós: Egy vadásznak keserves panaszolkodása Viola kegyetlenkedéséről. S. a. r.: Király György. Gyoma, 1922, Kner Izidor (Monumenta literarum II. 7.). Megjelent 600 példányban. Szakadozott, kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
Nagykállói Fényes István: Debrecen városának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika. S. a. r.: Mata János. Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Szeben, 1596. Reprint kiadás. Budapest, 1979, Akadémia Kiadó. Egészbőr kötésben, kartonmappában.
Schwenda, Itván; Leuchner, Thomas: Figurae veneris u boji. Zagreb 1972. Szexualitással foglalkozó szakkönyv. Száz erotikus képpel. Kartonált papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
Vegyes könyv tétel: Erdey-Grúz Tibor (szerk.): Hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.; Szádecky-Kardoss Elemér: A föld szerkezete és fejlődése. Budapest, 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben. + Aujeszky László: A légkör fizikája. Budapest, 1957, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben.;...