Bertuch F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére;-- Második darab. Betsben, 1806, Pichler Antal betűivel. Restaurált példány. Kopott félbőr kötésben. Képek nélkül.
Endrödy János: Az embernek boldogsága, ki fejtegetve a' józan böltselkedésnek segédségével írta polgár társainak hasznokra - -. Három könyvben. Második könyv. Pesten, 1806, Trattner Mátyás. Modern félbőr kötésben.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, fiókhálózati térképekkel, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Internationaler Graphischer Muster-Austausch des Deutschen Buchdrucker-Vereins. Dritter Jahrgang. Leipzig, 1891, W. Drugulin. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincnél szakadt, fém zárócsat hiányzik, 234 színes dekoratív táblával, kopottas állapotban / half leather binding, with some damage in the spine, medium good condition
Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz I. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Bartha-Gőnyey-Kodály-Lajtha-Schwartz-Solymossy-Szendrey-Szendrey: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, belső címlap ragasztott, kissé kopottas állapotban.
Berze Nagy-György-Horger-Solymossy-Szendrey-Tolnai-Viski-Zlinszky: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz I. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.