Hevesi Sándor: Az apja fia. Családi komédia négy felvonásban. Gyoma, 1912. Kner. 171p. A kötéstábla Kner Imre terve. Lévay-Haiman 1.215. Kiadói papír-kötésben, szétvált állapotban
Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Budapest, (1938), Cserépfalvi. Első kiadás! Simon Gy. Ferenc ex librisével és érdekes bejegyzésével a szerzőt ábrázoló képpel kapcsolatban. Félvászon kötésben.
Mantegazza, Paolo: A férjhezmenés művészete. Első magyar kiadás. Bp., 1894, Ruzitska Ármint Kiadása. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
Thury Zoltán elbeszélései. Kende Miklós végrendelete és egyebek. Gyoma, 1903. Kner. 128 p., 1 sztl. lev. Első kiadás! Kiadói, dombornyomásos, festett egészvászon kötésben. Kissé laza kötéssel
Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Kossuth Lajos válogatott munkái. Összeállította és bevezetéssel ellátta Kossuth Ferenc. Számos képpel. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.