Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben. Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.
Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, sarkai töröttek, ceruzás színezésekkel, kissé kopottas állapotban.
Jean de La Fontaine: Válogatott mesék. Radnóti Miklós fordítása. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói kartontált kötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.