Császár Elemér: A magyar irodalmi kritika története a szabadságharcig. Bp., 1925, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Borbély Sándor: A némák megszólaltatása vagyis a siketnémák beszédtanításának kezdete. A siketnémák I. osztályának kiejtési, írási, olvasási szájról olvasási és beszédtanítási anyaga. Bp., 1913, Goldfinger Mór. Papírkötésben, jó állapotban, felvágatlan példány.
Borbély Sándor: A némák megszólaltatása vagyis a siketnémák beszédtanításának kezdete. A siketnémák I. osztálybeli kiejtési, írási, olvasási és beszédtanítási anyagának elméleti része. Vác, 1913, Kohn Mór. Papírkötésben, jó állapotban, felvágatlan példány.