13406.
239. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Künstlermonographien, Liebhaber-Ausgaben 45, 42, 73, 106(Philip Alexius de László, George Frederick Watts, Stuck von D.J. Bierbaum). Bielefeld und Leipzig, 1896-1913, Verlag von Belhagen&Klasing. Kiadói aranyozott vászonkötés, képekkel illusztrált, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban / Ganzleineneinband, guter Zustand