Der sinnreiche Junker don Quixote von la Mancha. Zweiter Teil. Wien, 1840, Rudolph Sammer. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, little damaged condition
Payne's Conversations-Lexikon. Ein Hausschatz des Wissens für Jedermann. Leipzig, d.n. A. H. Payne. Rengeteg kihajtható melléklettel, több szakadt / with many fold out maps (some with tears)
Les courtisanes de L'Antiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding
Collection officielle des ordonnances de police. Depuis 1831 jusqu'à 1861. 6. köt. Paris, 1865, Libraire administrative de Paul Dupont. Kicsit szakad, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Német nyelvű szépirodalmi művek: Lionel Lincoln: Die Belagerung von Boston. Frankfurt, 1839, Johann David Cauléander. Langbeins: Samtliche Schriften. Stuttgart, Cheile's Buchandlung. Kopottas keménykötésben.
Justo Modersonio: Conicones in psalmos poenitentiales, seu Commentarius litteralis et moralis, autore - - Antverpiae, 1695, pro F. a Metelen. Kopott, szakadt kiadói egészbőr kötésben.