Karl Birkmeyer: Vergleichende Darstellung des deutschen und ausländischen Strafrechts, Allgemeiner und Besonderer Teil. I.-IX. Komplett Vorarbeiten zur Deutschen Strafrechtsreform. Herausgegeben auf Anregung des Reichs-Justizamtes. Berlin, 1908-1909. Otto Liebmann. Egységes, jó állapotú aranyozott félvászon kötésben / In nice half linen binding. Complete series of 9 books
Az országgyűlési képviselőválasztás jogszabályai. Az 1947:XXII. törvénycikkel módosított és kiegészített 1945:VIII. törvénycikk végrehajtási rendeletekkel. Összeáll.: Benczur József et al. Bp., 1947, Hernádi Könyvkiadó Vállalat. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Nagykanizsa rendezett tanácsú város szervezeti szabályrendelete (a II. és III. fokú határozatok szerint kiigazított példány). Nagykanizsa, 1916, Zala Nyomda Rt. Papírkötésben, az elülső borítója meghajtva, egyébként jó állapotban.
Térfy Gyula dr.: Az új polgári perrendtartás. Az életbeléptetési törvény tervezete- Hatásköri bíróság. Főudvarnagyi Bíróság - Jogsegély. Budapest, 1911, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, a gerincborító hiányzik.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1875-1876. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon kötésben