Gebete für die beiden Neujahrstage(Ros há-Sáná, vagyis az Újév első és második napján használatos máchzor-ünnepi imakönyv). Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kissé szakadt, kopottas állapotban.
Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.
Haggadah, A Peszách ünnepi elbeszélés. Fordította és magyarázta: Dr. Singer Leó várpalotai rabbi. Számos színes képmelléklettel. Schlesinger Jos. Kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerincnél belül levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.