2 db minikönyv-Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége; Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. 23 nyelven. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Magyarországi miniatúrák. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap. Kiadói aranyozott műbőr kötés, ötnyelvű bevezetővel, sok színes képpel illusztrált, védőtokban, jó állapotban.
Dialexis de novae et prius incognitae stellae inusitatae magnitudinis... Francofurti ad Moenum, 1574. Reprint! Prága, 1972. Ötnyelvű bevezetővel, kiadói aranyozott kartonált kötés, védőtokkal, jó állapotban.
Dr. Táboros Sándor: 1918-1919 a mezőcsáti járásban. Miskolc, 1979. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, ebből 400 bordó kötéssel. Sorszámozott (265). Kereskedelmi forgalomba nem került.
Nagy Zoltán: A betű nagy mesterei. Bp., 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Minikönyv, 24. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.