1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
3 db könyv-Dwight D. Eisenhower: Keresztes háború Európában. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Anthony Price: A legsötétebb óra. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban; Ludovic Kennedy: Óriások csatája. A Bismarck csatahajó üldözésének és elsüllyesztésének története. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.