1 000 Ft
Praktische Leidenschule. Herausgegeben von Ludwig Donin. Zweite vermehrte Auflage. Wien, 1856, Druck von Dorfmeister. Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, fém csattal, aranyozott lapszélekkel, elejében egy metszettel, kissé kopottas állapotban / full leather binding, little damaged condition