Medulla Theologiae R.P. Hermanni Busenbaum Societatis Jesu Theologi. In duos tomulos divisa. Tomulus II. Cum Speriorum Licentia et Privilegio. Tyrnaviae, 1742, typis Acad. Soc. Jesu. Bordázott gerincű, aranyozott egészbőr kötés, gerincnél szakadt, molyrágta, színezett lapszélek, egyébként jó állapotban / full leather binding, little damaged condition
M. Tótfalusi Kis Miklós aranyas bibliája (reprint) Bp., 1991. Európa Könyvkiadó. Bibliofil kiadás aranyozott lapszélekkel, műbőr kötésben és tékában, kísérő tanulmánnyal
[Krammer Ferenc:] Fragmentum primum isagogicum de religione et ecclesia Catholica, sola salvifica et de neotericae Catholicitatis originibus.; Fragmentum secundum dogmaticum de sola salvifica religione et neoterica religionis Catholicitate ex scriptura et ratione. Pozsony, 1824, Typis heredum Belnayanorum. A két kötet egybekötve. Kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Vass László: Institutiones historicae ecclesiasticae novi foederis. 1. köt.: Introductio. Pest, 1828, J. M. Trattner de Petróza. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Haggáda. Szerk.: Ribáry Géza. Bp., 1987, Korona GT. Az 1942. évi kiadás (Bp., Országos Magyar Zsidó Segítő Akció) reprintje. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Praktische Leidenschule. Herausgegeben von Ludwig Donin. Zweite vermehrte Auflage. Wien, 1856, Druck von Dorfmeister. Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, fém csattal, aranyozott lapszélekkel, elejében egy metszettel, kissé kopottas állapotban / full leather binding, little damaged condition