Elekesné Weber Edit: Magyar táncok. Vezérkönyv a magyar tánc tanításához. Bp., 1935, szerzői kiadás. "Kísérőzenék a magyar táncokhoz" c. kísérő kötettel, 64 t. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Rajta fiuk, vigadjunk! Magyar dalkönyv a dalkedvelők számára. Összegyűjtöte: Wajdits József. Nagykanizsa, 1873, Wajdits József gyorssajtója. Díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, megviselt állapotban.