1941 Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1941 A Magyar Szövegírók Zeneszerzők és Zeneműkiadók Szövetkezetének kötelékébe tartozó magyar szerzők legújabb névjegyzéke, kissé szakadt, utólag ragasztott papírkötésben, postán megküldve
1942 Katonai Elbocsátólevél. M. Királyi 14. Honvéd Tábori Tüzérosztály Pótkeret Parancsnokság bélyegzőjével ellátva. 1925-1937 egyéb katonai dokumentumok 4db.