cca 1910-1920 Carte de la Suisse(Svájc térképe), Editée par Kummerly et Frey á Berne(Kummerly és Frey kiadásában), 90x60 cm / cca 1910-1920 Carte de la Suisse, Editée par Kummerly et Frey á Berne - map of Switzerland, 90x60 cm
1914 Vukovár, kétoldalas katonai térkép az egyik oldalon "Ivanici" rendszer a másikon a "Budapesti rendszer", K.u. K Militargeographisches Institut, 1:75. 000, hajtogatott, 46x62cm
cca 1730 Mer Mediterranée térkép, Tabula Aquitaniae complectens Gubernationem Guiennae, et Vasconiae - Johann Baptist Homann Tabula Nurenburg, kézzel színezett metszet,üvegezett keretben, 48x57cm/ Tabula Aquitaniae complectens Gubernationem Guiennae, et Vasconiae - Johann Baptist Homann, Hand colored engraved map, 48x57cm
cca 1925-30 Az Esztegomvidéki szénbányák környékének bányaföldtani térképe, összeáll. és földtanilag fölvették: Rozlozsnik Pál, Telegdi-Roth Károly, Schréter Zoltán, 1:7500, szélek kissé szakadozottak, 72,5x111,5 cm
1888 Archi-dioecesis Strigoniensis et dioecesis Nitriensis ineunte saeculo XIV. Az esztergomi érseki és nyitrai püspöki megyék a XIV-ik század elején. Készítették Ortvay Tivadar és Hrubant László. 1:600000, Photolitographie und Schnellpressendruck des k. u. k. militär.geographischen Institutes in Wien. A hajtások mentén kis szakadásokkal, 63×71,5 cm