1956. "Tűzrendészeti Érem" bronz fokozata mellszalagon, nem saját tokban, benne még szalagsáv és 2db "Szocialista Brigád" jelvény + ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért" ezüst fokozat, mellszalagon, szalagsávval, nem saját tokban + "A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval , nem saját tokban T:2,2-
1996. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés szalagsávval eredeti adományozói tokban, a kontraszem ezüstözés nélküli + DN "A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal" fém emlékplakett (81mm) T:2 Hungary 1996. "Title of Merit for Defense 3rd grade" enamelled and silver plated decoration with ribbon and thin ribbon in original case, the suspension ring is not silver...
1997. "Vitézi Jelvény" aranyozott, zománcozott, sorszámozott Br kitüntetés + 56'-os Vitézi Lovagrend vitézzé avatási oklevele vitéz Györky Lajos részére 36x49,5cm-es keretben T:2 Hungary 1924. "Badge of the Order of Vitéz" gilt, enamelled, numbered Br badge + document of inauguration of Vitéz for Lajos Györky from the Order of Vitéz 1956 in 36x49,5cm frame C:XF NMK 334.
Amerikai Egyesült Államok / New York ~1916. "Hőseink emléklére - 1914 Pro Patria 1916" osztrák-magyar címeres Br medál (32x35mm) T:2 USA / New York ~1916. "In Memory of Our Heroes 1914 Pro Patria 1916" Br medal with Austrian-Hungarian coat of arms (32x35mm) C:XF
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül (36mm) T:2- ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration without ribbon (36mm) C:VF edge error