Festmények és grafikák Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1120757
10123
240
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelkezők (cca 1930), fametszet kartonra kasírozva, jelzés nélkül, papír, 17x13cm 1121299
10124
240
Molnár Dénes (1947-2000): Aktok, album, 8 db fametszettel, sorszámozott: 129/200, jelzett, 42x30 cm 1087746
10125
240
Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm 1120646
10126
240
MT jelzéssel: Vasmunkás, olaj, karton, 42×32 cm 1049022
10127
240
19000
Cs. Nagy András (1927-): Tél. Tempera, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1121305
10128
240
Nagy Arisztid (1924-1974): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 9×5,5 cm 1116856
10129
240
2200
Nagy Árpád Dániel (1922-1985):különféle alkotásai: Önarckép, rézkarc, papír, jelzett, 12x8cm; Új címem, fametszet, jelzett, papír, 16x10cm;Új címem, klisé, papír, jelzés nélkül, 14x10cm 1002970
10130
240
Nagy Dezső: 13 db Ex libris 1936-1938 1120773
10131
240
Nagy Imre (1893- 1976):Szüleim (1930-as évek), fametszet kartonra kasírozva, papír, jelzés nélkül, 16x15cm 1015882
10132
240
Nagy Lajos: Fő tér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×43 cm 1121594
10133
240
4200
Nechánszky József (1936-): Sümegi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1121143
10134
240
Nemes Erich (?-?): Art deco dáma, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15,5×10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft