Festmények és grafikák Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1118965
10195
240
Thorma jelzéssel: Ártéri erdő, olaj, vászon, 55×68 cm 1100486
10196
240
Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm 1118150
10197
240
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap (1958), színezett linómetszet, saját kézírással elküldve, 15x10cm 1122708
10198
240
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap (1970), színezett linómetszet, saját kézírással elküldve, 15x10cm 1118239
10199
240
Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1116519
10200
240
Uitz jelzéssel: Fekvő alak. Tus, papír, kisebb szakadásokkal, 30×43 cm 1121525
10201
240
2200
Ungváry jelzéssel: Utcarészlet. Szén, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1117988
10202
240
5500
Vajda Lajos (1922-2008): Húsvéti játék vásár. Plakát terv. "Módosítással kivitelezésre javasoljuk" felirattal a hátoldalán. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×20 cm 1121809
10203
240
Varga jelzéssel: A vámpírpillangó románca, 4 db grafika (az egyik jelzés nélkül), tus, papír, 30×22 ill. 22×30 cm 1082079
10204
240
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1121768
10205
240
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×14 cm 1062991
10206
240
60000
Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozatból: Ondokto. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (110/84), 35×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft