70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Borsos Miklós (1906-1990): Illés Endre: Festett egek, színházi plakátterv, tus, jelzett ("BM"), papír, üvegezett fa keretben, 69,5×49,5 cm