2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Nagy Árpád Dániel (1922-1985):különféle alkotásai: Önarckép, rézkarc, papír, jelzett, 12x8cm; Új címem, fametszet, jelzett, papír, 16x10cm;Új címem, klisé, papír, jelzés nélkül, 14x10cm