Festmények és grafikák Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1118109
10147
240
Olgyay Ferenc (1872-1939): Dunai látkép. Olaj, fa lemez, jelzett, üvegezett keretben, 20×27 cm 998223
10148
240
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1119058
10149
240
Orosz Gellért (1914-2002): Férfi portréja, rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 32,5×23,5 cm 1119033
10150
240
Orosz Gellért (1914-2002): Kapálók, rézkarc, papír, jelzés nélkül (eredetiségigazolással), 28,5×39,5 cm 892747
10151
240
30000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ballada. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 70×50 cm 941605
10152
240
100
Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm 1082236
10153
240
Ősz Dénes (1915-1980): Fel, fel vitézek. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1121756
10154
240
11000
Papp Aurél (1879-1960): Férfi portré. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×35 cm 1118033
10155
240
Papp Tünde (1978-): Októberi ösvény. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1118035
10156
240
15000
Papp Tünde (1978-): Mártély. Olaj, farost, jelzett, 39×55 cm 1114899
10157
240
Jean Paul jelzéssel: Ventilátor, olaj, fa, 59×59 cm 1114892
10158
240
Jean Paul jelzéssel: Téli táj, olaj, fa, 59×59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft