Festmények és grafikák Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1121375
10183
240
Dante: La Divina Commedia. Dacia, 1976. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm 1036017
10184
240
Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm 1055414
10185
240
4200
Szántó jelzéssel: Gyümölcscsendélet cigarettával. Olaj, farost, üvegezett keretben, 21×26 cm 1117330
10186
240
Szántó jelzéssel: Öltözés, vegyes technika, papír, fa keretben, 16,5×11 cm 1082058
10187
240
5500
Szász Endre (1926-2003): Csavargó. Toll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×10 cm 1105776
10188
240
15000
Szeift Béla (1944-2012): Álmok, kollázs, karton, jelzett, 22,5×19,5 cm 1114280
10189
240
Szentgyörgyi jelzéssel: Udvarlás. Ceruza, papír, 13x19 cm 1116747
10190
240
Szepes Béla (1903-1986): Fazekas László, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm 1116751
10191
240
Szepes Béla (1903-1986): Noskó Ernő, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm 1116750
10192
240
Szepes Béla (1903-1986): Dunai III, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm 1113960
10193
240
9500
Szily Miklós: Merengés. Olaj, karton, sérült, jelzett, antik sérült keretben, 58×46 cm 1119407
10194
240
Szőnyi István (1894-1960):Mezőn, fametszet, dúcon jelzett, papír, 12x8cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft