Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 70

19048.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
492,23
542,86

19049.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker...

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
284,97
314,29

19050.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

19051.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Ezüstnyelű(Ag) 6 személyes étkészlet, hiányos (6 villa, 5 kés), br: 441 g
19052.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

6 személyes ezüstnyelű (Ag) desszertes étkészlet, jelzett, br: 254 g
19053.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

19054.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Desszertes evőeszköz készlet, ezüst nyéllel, jelzett, Ag, br.:290gr, díszdobozban
19055.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1950 Desszertes evőeszközkészlet, ezüst nyéllel, jelzett, Ag, br.:267gr., 1 villa pótolt, egy foghíjas, díszdobozban
19056.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Tissot &Fils Locle ezüst karóra, Ag, br.:24gr.,  mechanikus, díszes felhúzókoronával, működik, d.:3,5cm / Tissot &Fils Locle silver watch Ag, br.:24gr., with fancy crown, works well
19057.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Arany (Au.) 14 K art deco Pacific zsebóra, másodperc mutatós, működő szerkezettel, 15 köves, jelzett, bruttó: 76 g
19058.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

Systeme Glashutte arany (Au.) 14 k zsebóra, másodpercmutatós, jelzett, jól működik, számlapon apró folt és hajszálrepedés, fedelén gravírozott lovas jelenettel, sorszáma: 172451, bruttó:93 g /Glashutte Systeme Vintage 14K  Gold Mechanical Pocket Watch, signed, small cracked on the dial, works well
19059.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft