143db-os jelvény gyűjtemény főleg a szocialista időszakból, benne "Véradásért", "Úttörő tűzoltó", "Bőrös", "Lenin", "KISZ", "Cipőgyár Bonyhád", zománcozott címeres jelvények stb., vörös textilre tűzve T:vegyes
Ausztria 1906. "Kalksburg" Br érem mellszalaggal (36,5mm) T:2 ph.
Austria 1906. "Tota Pulchra Es Amica Mea Et Macula Non Est In Te / Kalksburg" Br medal with ribbon (36,5mm) C:XF edge error
Csehszlovákia 1981-1983. "Szabadka, Budapest, Körmöcbánya" pénzverdék sportegyesületeinek versenydíjai (2x), eredeti tokokban T:1
Czechoslovakia 1981-1983. "Subotica, Budapest, Kremnica" awarding medals of sport clubs of mints (2x), in original cases C:UNC
Japán 1973. "Világ fiataljai: egyesüljünk barátságban és együttműködésben" aranyozott fém emlékérem nyakszalagon sérült eredeti tokban T:1-
Japan 1973. "Youth of the World: Let Us Unite in Friendship and Co-operation" gilt metal medal with ribbon in damaged original case C:AU
Franciaország 1957- "Bátorság és Odaadás Érdemkeresztje" zománcozott, aranyozott fém jelvény nyakszalaggal T:1,1-
France 1957- "Croix de Mérite et Dévouement Francais" enamelled, gilt metal decoration with neck ribbon C:UNC,AU
Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2
Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF
Kína 2008. "Lenovo" dísztokban, 9xklf zománcozott jelvény, melyeket a pekingi olimpiára adtak ki, díszkeretbe foglalva (keret méretei 32x25,5cm) T:1
China 2008. Enamelled pin badges (9xdiff) made for the Beijing Olympics, in frame and in special "Lenovo" case (size of frame 32x25,5cm) C:UNC