Japán 1973. "Világ fiataljai: egyesüljünk barátságban és együttműködésben" aranyozott fém emlékérem nyakszalagon sérült eredeti tokban T:1-
Japan 1973. "Youth of the World: Let Us Unite in Friendship and Co-operation" gilt metal medal with ribbon in damaged original case C:AU