Bolhapiac Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1121503
11330
242
Flea Market
cca 1904 Thomson-Houston(Unis France) No.9370 telefon /
cca 1904 Thomson-Houston(Unis France) No.9370 telephone 1101886
11331
242
Flea Market
Domyos márkájú L-es karate lábfejvédő pár, saját, kicsit szakadt csomagolásában 1132812
11332
242
Flea Market
cca 1990 kb 20 db szex és pornó újság 1132802
11333
242
Flea Market
Századfordulós formájú, működő fali telefonkészülék 1132821
11334
242
Flea Market
Elektromos szamovár, zsinór nélkül 1136704
11335
242
Flea Market
Kártya tétel: 9 pakli különféle kártya 1136851
11336
242
Flea Market
Afrikai stílusú faragásokkal díszített nagyméretű állólámpa vezetékezéssel, búra nélkül. 160 cm 1121658
11337
242
5500
Flea Market
Narancssárga körtárcsás telefon üzemképes állapotban 1111392
11338
242
Flea Market
Hollóházi füles váza, matricás, apró máz hibával, jelzett, m:36 cm 1111377
11339
242
Flea Market
Tollas készlet, 4 ütő egy háló két labda, újszerű állapotban, 20×67 cm 1120169
11340
242
Flea Market
Házrészlet gobelin kép, sérült antik keretben, 15×21 cm 1120319
11341
242
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft