Bolhapiac Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1015934
11354
242
Flea Market
Régi fa sámfa 38-as cipőhöz, fa tapper itatóspapír nélkül 1031388
11355
242
Flea Market
Samsonite vállfás utazó táska,jelzett, puha oldalú, vízhatlan, szintetikus anyagból, egy helyen sérült és ragasztott, 46x59cm 1132922
11356
242
Flea Market
Rózsák, bronz falikép kompozíció, fa talapzaton, 25×14 cm 1132933
11357
242
Flea Market
Díszes fedelű dekoratív fa doboz, kis kopásnyomokkal, 24×14×6,5 cm 1133100
11358
242
Flea Market
2 db fa doboz, kopásnyomokkal, 18×13,5×3,5 ill. 17,5×16×3,5 cm 1133790
11359
242
Flea Market
2 db használt billentyűzet: Star Technology flexibilis billentyűzet (fekete), USB-kimenettel, kopásnyomokkal, működik; Microsoft Wireless Laser Keyboard 7000, USB-s vevőegységgel, kopásnyomokkal, működik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft