Bolhapiac Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1044785
11258
242
Flea Market
Mogul stílusú falikép kendőn, 105×73 cm 1044803
11259
242
Flea Market
Cigarettatartó doboz Parlamenttel, alpakka, "Munkatársaidtól 1906-1957" felirattal, 12,5x11,5x3,5cm 1044797
11260
242
Flea Market
Egyiptom kanopusz edények turistáknak készült, 3db, 4,5cm 1044800
11261
242
Flea Market
Keleti motívumos fából készült falidísz, m:16,5 cm 1121090
11262
242
Flea Market
Bizsu ékszerek: klipszek, nyaklánc, medálok, gyűrű 1015624
11263
242
Flea Market
Calderoni és Társa körzőkészlet, saját dobozában, hiánytalan 1044805
11264
242
Flea Market
2 db lószerszám kolomp, jelzettek (WEB), sérültek, m: 7 cm 1132641
11265
242
Flea Market
1979 Szovjet-Magyar űrrepülés, retró, emlék tollak, 2db 1132680
11266
242
Flea Market
Digitális útióra, működik, eredeti dobozban, + regiszter színes jelző csíkokkal 1132630
11267
242
Flea Market
Német öröknaptár, lyukakkal, 22×15 cm 1132668
11268
242
Flea Market
Bizsu fülbevalók, 5 és fél pár 1132676
11269
242
Flea Market
Bohémia cseh grafit irónbél 2doboz 6-6 heggyel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft