Bolhapiac Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1132672
11270
242
Flea Market
Turán Művész Grafit irónbél eredeti dobozban, 5db 1132677
11271
242
Flea Market
Töltőceruza 3doboz (nem teljes) 0,5-ös heggyel 1132670
11272
242
Flea Market
1133089
11273
242
Flea Market
Alpakka szószos kiöntő, jelzés nélkül, m: 12 cm 1092861
11274
242
Flea Market
Asztalra fogatható, kisméretű ékszerész satu, hozzá tartozó üllővel, m: 6 cm 1092975
11275
242
Flea Market
Bűvös dominó játék, 10 éves kor fölött, saját, kicsit szakadt dobozában 1093066
11276
242
2200
Flea Market
Tango parkett-, linóleum- és bútorpaszta fém doboz + lábra húzható padlósúroló kefe 1093072
11277
242
Flea Market
Dominójáték, műbor tokban, 2 darab hiányzik 1092898
11278
242
Flea Market
1093089
11279
242
Flea Market
Turán írószer körzőkészlet, kopott tartóban, teljes, az egyik elem kicsit sérült 1092874
11280
242
Flea Market
MH-200 típusú digitális zsebmérleg, saját dobozában, újszerű állapotban, működik 1132093
11281
242
Flea Market
Bányász propaganda játéktábla, kissé szakadozott, 48x34cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft